Author: o***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I bought for my sister and she’s satisfied so far!
Color: SNatural
Price: 414kr
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Bob Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Bob Wigs |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Curl | Water Wave |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 120 g |
| Crown | 56-59 cm |
| Length | 20.32 cm |
| SKU | sb2407126452160686 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 6387507 people said the quality is very good!
Author: o***1
Date:
Review: I bought for my sister and she’s satisfied so far!
Color: SNatural
Author: f***a
Date:
Review: very satisfied
Color: SNatural
Author: s***9
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Natural & Black
Author: l***2
Date:
Review: Good Quality
Color: Natural & Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.